Zvolte si typ nemovitosti

Reference

Reality Plachý

Děkujeme paní Lence Komové za velkou trpělivost a velmi příjemné jednání při tvorbě našich nových webových stránek. Bez její ochoty a velké pomoci, bychom to asi nedali. Se stránkami jsme spokojeni, vyhovují nám. Líbí se mi i možnost práce se statistickými údaji, které mi velmi pomáhají při práci . Ještě jednou děkujeme za Reality Plachý s.r.o.
Zdeňka Plachá
jednatelka

Zdeňka Kukalová - Česko reality

Se společností polyweb jsem navázala spolupráci teprve loni, v roce 2019, ale už teď vím, že to byla správná volba. Jsou velice rychlí v reakci na moje dotazy, jsou ochotní a s jejich službami jsem velice spokojená. Mám od nich webové stránky a exportní program realitní-správce.cz a vše perfektně funguje. Můžu jejich služby jedině doporučit.

Hanzlíková reality

S firmou polyweb a s programem realitní-správce.cz máme za tu dobu co s nimi spolupracuji vtahy už přátelské, jsem jejich klientkou už od roku 2009 kdy začínali, mám od nich web i exportní program a starají se mi o kampaně na googlu a propagaci developerských projektů. Vždycky jsem s nimi byla naprosto spokojená.